Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.de-at layouts.fr-be Bulharský Chorvátsky layouts.sr-me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.en-ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský layouts.sr Slovenská layouts.sl Ukrajinský Maďarský Taliansky

Doprava Rea

  • Dodanie výrobku k zákazníkovi sa platí, ak nie je v kúpnej zmluve na * uvedené inak. náklady (vrátane poplatkov za dopravu, dodanie a poštových služieb) dodanie produktu sú uvedené na strane zákazníka internetového obchodu v “doprava” a zároveň obstarávanie vrátane v čase vyjadrenia zo strany Klienta budú viazané dohodou o predaji.
  • Dodáva sa Zákazníkom je zdarma. *
  • Predajca Client poskytuje nasledujúce spôsoby doručenia alebo obdržaní výrobku: *
    - Courier, Courier pobraniowa.
    - zbierka k dispozícii na adrese: ul. Spinning 6L, 15-688 Bialystok – pracovné dni od 09:00 do 15:00.
  • Dodanie výrobku k sumám zákazníkov na 7 dní *, okrem toho, že v popise výrobku, alebo pri zadávaní objednávok sú uvedené kratšie obdobie. V prípade produktov s rôznou dobou dodania, termín dodania uvedený je najdlhšia doba, ktorá nesmie prekročiť 7 dní. Východiskový bod dodanie výrobku na počtu zákazníkov takto:

Ak zvolíte platobná metóda prevodu zákazníkov, elektronický platobný alebo kreditnej karty – z bankového účtu alebo zúčtovací účet predávajúceho.

Ak zvolíte spôsob platby na hotovostné zákazník pri dodaní – odo dňa zmluvy o predaji.

Termín pre pripravenosť pre príjem výrobku zákazníkom – ak je vybraný Zákaznícky osobné odber produktu, bude produkt pripravený na vyzdvihnutie u zákazníka do 7 pracovných dní, ak nie je v popise produktu alebo prijatie objednávok zadaných počas kratšej doby. V prípade produktov s inou dobu k dispozícii pre príjem, bude k dispozícii pre príjem dátum Je to najdlhšia doba pred, ktorá nesmie prekročiť 7 dní. O výrobok pripravený pre príjem zákazník budete dodatočne informovaní zo strany predávajúceho. Východiskový bod pripravenosti pre príjem výrobku podľa počtov zákazníkov takto:
- Ak zvolíte platobná metóda prevodu zákazníkov, elektronický platobný alebo kreditnej karty – z bankového účtu alebo zúčtovací účet predávajúceho.
- Ak zvolíte cestu hotovosti zákazníkov na dodávku osobných – odo dňa zmluvy o predaji.

  • Spôsob a čas doručenia: *

Využívame služieb nasledujúcich lodnom spoločnostiam DPD (www.dpd.com.pl) Röhlig-Suus (www.suus.com). V závislosti na zakúpenom tovaru, jeho špecifiká, hmotnosť, rozmery, nastavte príslušný dopravcu a doručenie typ. Kuriér sa bude dodávať pozemky v 8.00-16.00 h, dodanie v inú dobu, je len otázkou dobrej vôle kuriér dodávať. Trasa a presný čas dodania tovaru je závislý len na kuriéra.

Pripomíname, že v prípade zásielok nad 29,5 kg, kuriér nie je povinný uviesť tovar do areálu kupujúceho. S týmito zásielkami kuriér doručí tovar na cieľovom objekte, tak blízko, ako je to možné, s ohľadom na stav cestnej infraštruktúry.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘