Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský Čiernohorský Srbský layouts.be layouts.at

Batéria pod omietku Rea Lungo Chrome + BOX

ID: 2563
EAN: 5902557335909
SKU: REA-B0521
 • 68.00
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Typ batérie: povodie, Vaňa
Spôsob upevnenia batérie: stena, pod omietku
Materiál: mosadz
Typ hlavy: keramický
Rozsah výtoku 150 mm
Priemer pripojenia: 1/2 palca
Perlátor: réžia
BOX systém:
Záruka: 5 rokov
Výrobca: Rea
Popis

Táto batéria je vynikajúcou voľbou pre majiteľov akejkoľvek kúpeľne. Módny tvar mosadzného tela bol ošetrený štvornásobnou povrchovou úpravou najvyššej kvality. Vďaka tejto technike je batéria chránená proti korózii, zmatneniu a zmene farby. Tento model je určený na montáž na stenu. Vhodné umývadlá, sifóny a zátky nájdete v našom obchode.

Zabudovaný systém BOX

Predstavujeme inovatívny systém Box na skrytú inštaláciu miešačiek. Systém zabezpečuje pohodlnú a rýchlu inštaláciu. Je vyrobený z plastu a mosadzných vnútorných komponentov, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prvok je vybavený maskovacou časťou na ochranu vnútorných komponentov počas inštalácie a vodováhou na uľahčenie správnej a presnej inštalácie. Systém umožňuje jednoduchý prístup k vnútorným komponentom batérie po inštalácii na účely údržby.

Výhody systému:

maskovacia časť s vodováhou odolný materiál Rýchla montáž Presné umiestnenie skrytej časti Jednoduchý prístup do vnútra miešačky po inštalácii

CAD

Inštrukcie

Požiadajte o produkt

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘