Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Angličtina layouts.at layouts.bn Bulharský Chorvátsky layouts.me Česká republika layouts.et layouts.fi Francúzsky layouts.el Španielsky Holandský layouts.ie Litovský Lotyšský Nemčina Poľský layouts.pt Ruský Rumunský Srbský Slovenská layouts.si Ukrajinský Maďarský Taliansky

Vaňová zástena Rea Lagos-1 Movable 70 Black

ID: 5146
EAN: 5902557351657
SKU: REA-K4569
 • 116.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Výška (cm) 140 cm
Šírka (cm) 70 cm
Hrúbka skla: 5 mm
Typ: Ruchomy
Dokončovacie profily: čierna
Vrátane sady tesnení: Áno
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Inovatívna a univerzálna vaňová zástena série Rea Lagos, je vyrobená na silnom pohyblivom profile. Dizajn zásteny dokonale zapadne na každú vaňu. Čierne prevedenie zásteny je úžasným dekoratívnym prvkom v každej módnej kúpeľni. Vynaložili sme maximálne úsilie, aby bol výrobok okrem prvotriednej funkčnosti aj jedinečným prvkom vo vašej kúpeľni a potešil nielen vaše telo ale aj oči.

Inovatívny čierny povlak

Garantujeme perfektný vzhľad a životnosť náteru mnoho rokov. Čierna farba je aplikovaná vo výrobnom procese a následne dvakrát vytvrdená pri teplote 600-800 °C. To zaručuje 100% životnosť a odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Ide o jedinú metódu, ktorá poskytuje najvyššiu kvalitu a odolnosť.

Funkčné a praktické

Elegantná a štýlová vaňová zástena vám umožní premeniť vašu vaňu na sprchovací kút, zabráni plákaniu vody a zlepší jej vizuálne vlastnosti. Čierne hliníkové profily urobia kúpeľňu elegantnou a potešia každého. Vaňová zástena Lagos bude vďaka svojej jednoduchej konštrukcii a konštrukcii z jednej sklenenej tabule perfektnou voľbou do každej kúpeľne a vďaka univerzálnej montáži môžete nainštalovať na pravú a ľavú stranu vane.

Moderný design

Zástena je zdobená jemným nádychom geometrie a určite osvieži každý kúpeľňový interiér a navodí úžasnú atmosféru, či už sa usporiadanie interiéru nesie v znamení moderny, loftu alebo akéhokoľvek iného štýlu. Čierne profily v kombinácii s priehľadným sklom nie sú ničím iným ako dokonalou vyváženosťou v dizajne celého produktu. Ďalšou hodnotou, ktorá poteší oko aj toho najnáročnejšieho vkusu, sú čierne čiary tiahnuce sa pozdĺž steny vytvárajúce dobre vyvážený vzor.

h3.
Montážny návod

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘