Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky layouts.et Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchová Vanička Rea Stone 90 x 90

ID: 5507
EAN: 5902557319954
SKU: REA-K9601
 • 270.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Materiál: minerálny kameň
Umiestnenie odtoku: uprostred
Súčasťou je sifón: Áno
Záruka: 5 rokov
Výrobca: Rea
Popis

Sprchové vaničky sú dokonalé v každom ohľade. Krásna vonkajšia štruktúra sprchovej vaničky* dokonale kopíruje prírodný kameň*. Dokonale zapadne do moderného interiéru vašej kúpeľne, zvýrazní jej krásu a každodenné používanie sa stane neopísateľným potešením.

je vyrobený z minerálneho kameňa s prirodzenou štruktúrou. Je to materiál s dlhou životnosťou a tvrdosťou, navyše je príjemne teplý na dotyk.

Sprchové vaničky z tohto materiálu sú dokonale hladké, stabilné a možno ich inštalovať priamo na podlahu. Ďalšou výhodou je, že hrany a uhly sú dokonale rovné, čo umožňuje ich inštaláciu bez škárovacej malty.

Jeho štruktúra so vzhľadom prírodného kameňa sa dokonale hodí do moderného prostredia, ale je vhodný aj do klasických, univerzálnych interiérov.

príručky a súbory na stiahnutie

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘