Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina layouts.cs Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky

Zľavový kupón:REA5

Filter

Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

ručná sprcha,sprchové hlavice

Príjemná a osviežujúca sprcha? * Sprchová hlavica * vám poskytne výnimočné uvoľnenie v prúdoch teplej alebo studenej vody. Nielen, že vám urobí radosť z každodenného kúpeľa, ale tiež úspešne ozdobí každú kúpeľňu a zvýši jej funkčnosť. V súprave s klasickým telefónom * kúpeľňové dažďové sprchy * vyzerajú elegantne a zvyšujú užívateľský komfort. Môžete nastaviť dokonalú teplotu vody (vďaka termostatu to bude mimoriadne jednoduché) a cítiť milióny striekajúcich kvapiek na tele.

  • Sprchová hlavica * je skvelým riešením aj pre starších ľudí a pre všetkých, pre ktorých je ťažké udržať slúchadlo v sprche. Uvoľnením rúk sa im ľahšie kúpa v bezpečí už len tým, že budete stáť v kabíne.

  • Sprchové hlavice v našej ponuke *Spolu s rastúcim záujmom o dažďové sprchy teraz obsahuje naša ponuka aj kúpeľňové vybavenie v niekoľkých verziách, z ktorých si môžete vybrať. Líšia sa okrem iného spôsob inštalácie (povrchová a pod omietku), ako aj dostupné funkcie a tvar. Hranaté sprchové hlavice sú populárne a mimoriadne dizajnérske. Majú veľkú plochu s rozptýlenými otvormi, cez ktoré preteká voda.

  • Aké prvky ovplyvňujú pohodlie pri používaní dažďovej sprchy so slúchadlom? *

- pevné prevedenie z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči vlhkosti a vysokým teplotám, nie je náchylná na koróziu,

- termostat na nastavenie stálej teploty vody,

- možnosť regulácie intenzity prúdenia vody – mierny alebo intenzívny prúd,

- v prípade telefónu – vhodný priemer rukoväte tak, aby dokonale padol do rúk,

- v prípade dažďovej sprchy – možnosť ľubovoľného nastavenia polohy a uhla ramena dažďovej sprchy. Naša ponuka obsahuje ako * stropnú dažďovú sprchu *, tak aj verziu pripevnenú na stenu. * Dažďové sprchové rameno * má správnu veľkosť a dĺžku, čo umožňuje väčší dosah vo vnútri sprchovacieho kúta.

Pozývame vás na nakupovanie online v našom obchode s kúpeľňovým vybavením.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘