Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Sprchovací kút Rea Bler-1 70-90 cm

ID: 4187
 • 418.00 418.00
  Dodanie: 3-5 pracovných dní!
 • -
  +
 • Vybratý variant je teraz nedostupný.

  Oznámte mi, keď to dorazí:

Technické parametre
Typ kabíny: Vstúpiť
Veľkosť kabíny: 70 x 70, 80 x 80, 90 x 90, 70 x 80, 70 x 90, 80 x 90
Výška 1950 mm
Typ skla: Bezpečnostné tvrdené sklo
Hrúbka skla: 8 mm
Farba skla: Transparentný - priehľadný
Profilový materiál: Hliník
Dokončovacie profily: čierna
zhromaždenie: Na podlahe
Materiál rukoväte: Žiadna rukoväť
Zdvíhací systém dverí pri otváraní: nepoužiteľný
Vrátane sady tesnení: Nepoužiteľný
Možno inštalovať bez prahovej lišty: nepoužiteľný
Smer kabíny: Univerzálny
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: Rea
Popis

Moderný dizajn s jemným nádychom geometrie určite osvieži každý interiér kúpeľne a navodí úžasnú náladu, či už je interiér zariadený v modernom, vintage alebo inom štýle.

Čierne profily v kombinácii s priehľadným sklom predstavujú dokonalú rovnováhu v dizajne celého výrobku. Čierne línie, ktoré sa tiahnu pozdĺž steny a vytvárajú dokonale vyvážený vzor, sú ďalšou kvalitou, ktorá poteší oko aj tých najvyberanejších.

Sprchový kút Bler nie je len základom každodennej hygieny, ale aj časom na relax, ktorý si zaslúžite po dlhom dni. Dali sme si záležať na tom, aby bol výrobok okrem špičkovej funkčnosti aj jedinečným prvkom vo vašej kúpeľni a prinášal potešenie nielen pre vaše telo, ale aj pre vaše oči. Dovoľte si urobiť z kúpeľne viac než len miesto na osvieženie.

Pre maximálny komfort je naša stena potiahnutá inovatívnym nanopovlakom Easy Clean, technológiou, ktorá vám umožní udržiavať stenu v dokonalej čistote s minimálnym úsilím. Udržujte dokonalú čistotu bez použitia silných čistiacich prostriedkov. Dodávaná podlahová lišta navyše chráni sklo sprchy pred poškodením. *Čierna farba sa nanáša počas výrobného procesu a potom sa spolu s krídlom dvakrát temperuje pri teplote 600-800 °C.To zaručuje 100 % trvanlivosť a odolnosť voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Je to jediná metóda, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a trvanlivosť.

Vhodné sprchové súpravy, odtoky a ďalšie príslušenstvo kúpeľňového vybavenia nájdete v ponuke nášho obchodu. Vitajte!

Požiadajte o produkt

product.attachment

Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

  Spravodaj

  Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
  Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘