Používaním webových stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s používaním súborov cookie. Nastavenia prehliadača, ktoré určujú ich uloženie, môžete kedykoľvek zmeniť.
Kliknite sem a dozviete sa viac o Pravidlách cookies . ‘

  OK
Poľský Angličtina Nemčina Česká republika Francúzsky Litovský Ruský Rumunský Slovenská Maďarský Taliansky Bulharský Ukrajinský Španielsky Estónsky Chorvátsky Lotyšský Holandský layouts.me Srbský layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filter

Smer zoradenia
najnovším
  • najnovším
  • najstaršie
  • najnižšia cena
  • najvyššia cena
  • abecedne AZ

tvoja voľba:

Odstrániť všetko

Vešiaky a stojany na uteráky

  • Vešiaky a stojany na uteráky – nevyhnutný prvok vybavenia kúpeľne *

Každá kúpeľňa, bez ohľadu na to, či hovoríme o malej miestnosti alebo priestrannej kúpeľni, musí byť usporiadaná veľmi premysleným spôsobom. Tu miesta pre náhodu niet, lebo funkčnosť a estetika musí ísť ruka v ruke. Okrem štandardného vybavenia, ako je sprchovací kút alebo vaňa, záchodová misa a umývadlo, nechýbajú ani prvky ako zásobník na toaletný papier a vešiaky na uteráky do kúpeľne.
Uterákom si utierame ruky po ich umytí a telo po kúpaní. Keby sme ho namiesto zavesenia dali do kociek na skriňu, potom by nevyschlo, ani by si neudržalo požadovanú sviežosť.
Praktickým riešením do každej kúpeľne sú vešiaky na uteráky, ktoré vám umožnia usporiadať priestor a udržať v ňom poriadok. V našej predajni ponúkame rôzne modely, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

  • Nástenné háčiky, klasické a okrúhle vešiaky – mnoho typov na výber *

Vešiaky na uteráky môžu byť rôznych tvarov a veľkostí. V našej ponuke nájdete klasické jednoramenné a dvojramenné vešiaky, široké 57 až 60 centimetrov a vysoké 1,5 až 2 centimetre. Tieto optimálne rozmery sú zárukou pohodlného používania. K dispozícii sú aj modely so zaoblenými či hranatými ramenami, pri výbere ktorých by sme mali dbať patričného tvaru preto, aby ladili s ostatným vybavením kúpeľne.
Stojany na uteráky je možné tiež pripevniť na stenu vedľa sprchového kúta, vane alebo na skrinku pod umývadlo, vďaka čomu sú stále na dosah ruky. Posledné riešenie je veľmi praktické, pretože umožňuje nielen ušetriť miesto a využiť túto časť steny iným spôsobom, ale tiež znížiť riziko postriekania podlahy.
Za rozváženie stojí aj pevný stojan so štyrmi nezávislými ramenami, ktoré môžete podľa potreby ľubovoľne polohovať, alebo ich úplne zložiť a prisunúť potom celý stojan k stene. Tento stojan je vhodný najmä pre rodiny.
Nájdete u nás aj nástenné háčiky, ktoré v kúpeľni zaberú zďaleka najmenej miesta, čo z nich robí osvedčenú klasiku do všetkých kúpeľní, nielen tých malých. To nie je všetko, pretože sme predstavili aj veľmi originálne a štýlové držiaky na uteráky v tvare kruhu.

  • Stojan na uteráky do kúpeľne – zaujímavá alternatíva *

Náš obchod ponúka okrem závesných a nástenných držiakov na uteráky aj stojacie modely. Stojan na uteráky zaberá na podlahe oveľa viac miesta, ale zato ho je možné ľubovoľne premiestňovať. V tejto kategórii nájdete čierny a biely vešiak na uteráky s bambusovými prvkami alebo celý vyrobený z bambusu.

  • Kovové nástenné kúpeľňové vešiaky na uteráky – chróm, zlatá a čierna *

V našej predajni ponúkame nielen široký sortiment kovových nástenných kúpeľňových vešiakov, nástenných háčikov a vešiakov na uteráky, ale aj rôzne farebné varianty. Každý model, ktorý máme, je dostupný v troch variantoch – chróm, zlatý a čierny. Vďaka tomu by nikto nemal mať problém s výberom tej dokonalej, ktorá sa bude hodiť Vašej kúpeľne.
Pri výbere kúpeľňového príslušenstva sa oplatí vyberať výrobky v podobnom štýle. Napríklad na chrómový vešiak na uteráky je dobré použiť umývadlovú batériu, splachovacie tlačidlo, dávkovač mydla alebo misku na mydlo a nádobku na toaletný papier s klapkou alebo bez nej aj v chrómovej úprave. Potom je aranžmán konzistentný, vyzerá skvele a nevnáša zbytočný chaos.
Chrómové sa hodia doslova do každej kúpeľne, zlaté zase skvele ladia s moderným a štýlom glamour, rovnako ako čierne vešiaky na uteráky, aj keď ich odporúčame aj do industriálnych, loftových a japonských interiérov.
Všetky nástenné vešiaky a vešiaky na uteráky sú odolné a odolné a zároveň vyzerajú bezchybne a štýlovo.

Spravodaj

Majte prehľad o našej ponuke, akciách a špeciálnych ponukách!
Zaregistrujte sa do bulletinu ešte dnes! ‘